A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Qeko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Nëntor 2016, Qeko publikon videoklipin "Scarface", në bashkëpunim me Xigi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Smart Boy

Blazy

Kedy

Orianel

Black'1

Dr. Flow

Eles

Tifi Ag

Mergimii

Festi


Tags: Qeko

Krijo Një Kartolinë