A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qani Maledhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Qani Maledhi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agron Bego

Sulo Latifi

Vathi Fejza

Samiu I Plugut

Altin Marra

Tiku I Permetit

Arjan Carcani

Ardit Ahmetaj

Pellumb Plaka

Viktor Kulaj


Tags: Qani Maledhi

Krijo Një Kartolinë