A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Shtavica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Qamil Shtavica është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 24 Maj 2017, Qamil Shtavica publikon videoklipin "Hej Muzikanta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Roci

Bujar Uka

Fati Sinani

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)

Kacho

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Arber Elezi

Rapp Dogg

Lindi


Tags: Qamil Shtavica

Krijo Një Kartolinë