A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Prygo është një autor këngësh, dj dhe producent i njohur. Më datë 15 Tetor 2018, Prygo publikon videoklipin "Hypnotized", në bashkëpunim me Fatlum Muqolli. Teksti u shkrua nga Nderim Kurti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Hypnotized

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Niku

Chika

Viagra

Kacho

Orhan Zeneli

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Sami Kallmi

Bekim Halili


Tags: Prygo, Brilantin Hodaj

Krijo Një Kartolinë