A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pranvera Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Pranvera Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Nëntor 2018, Pranvera publikon videoklipin "Bad Boy". Më datë 18 Maj 2019, Pranvera publikon videoklipin "Krejt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Jola

Ardita Begu

Irida Pojani

Sarentina Cako

Dea Strica

Lily N

Katrin

Ervisa


Tags: Pranvera Krasniqi, Pranvera

Krijo Një Kartolinë