A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pranvera Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Pranvera Gojani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Pranvera Gojani eshte vajza e kengetarit të mirënjohur te muzikes popullore moderne dhe dasmash Mark Gojani. Më datë 20 Korrik 2016, Kreshnik Gojani & Pranvera Gojani publikojnë videoklipin "Tungjatjeta Shqiptari". Më datë 14 Qershor 2018, Pranvera Gojani publikon videoklipin "Abetarja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Mark Gojanit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Jona Rada

Festina Kabashi

Fjona Shabani

Gresa Hoxha

Erika Ahmeti

Shejla Sylejmani

Fortesa Berisha

Diona Vishaj

Aulona Krasniqi


Tags: Pranvera Gojani

Krijo Një Kartolinë