A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  426
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Poni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. Ajo tregon per dashurine Labe qe ndjen ne shpirt te cilen e shfaq dhe ne albumin e saj me te njejtin titull. Poni shprehet se karakteri I saj 24 karat Lab ka bere qe ajo te kendoje kenge labe dhe te zgjedhi kete gjini te muzikes. Me nje numer te madh adhuruesish nga e gjithe Shqiperia Poni vazhdon te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Indentitet (2019)

Bio (2015)

Xhan Xhan! (2013)

Fjala Ime Eshte Kenga (2010)

Shpirtin Kam Tek Ju (2008)

Dashuria Labe (2006)

The Best (2006)

As Po As Jo (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Kacurrela
Zemra Bam
Njesoj
Ja E Marr Nga Vlora
Kolazh Dasme 2015
Kolazh 1 2019
Nuse Miresevjen
Hopa Hopa
Laberi Moj Laberi
Vallja Labiko


Përkthime (24)


Artistë Të Ngjashëm:

Ema Qazimi

Myfarete Laze

Rovena Dilo

Lindita Theodhori

Ermira Babaliu

Gerta Heta

Nertila Koka

Zeliha Sina

Manjola Nallbani

Alida Hisku


Tags: Poni, Shqiponja Karafilaj

Poni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë