A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Votimet
* Të regjistruarit në TeksteShqip kanë vota shtesë.

Kënga Më E Mirë
Votimi i Javës: 10-16 Dhjetor 2018  

(52%, 139 vota)
(19%, 50 vota)
(11%, 28 vota)
(7%, 19 vota)
(6%, 17 vota)
(5%, 12 vota)

Numri i Votave: 265

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  altiniem55

» Krijo Një Votim »


QuizShqipKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018