A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pier Noshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tirane 
BIOGRAFIA: Pier Noshi është një këngëtar i njohur. Pieri luan ne kitare dhe ka qene instrumentist i disa grupeve muzikore me te cilat eshte prezantuar ne disa edicione te Top Fest. Pier Noshi ka kryer per kitare ne Akademine e Arteve. Muzika qe Pier Noshi luan eshte blues dhe funky. Ai performon live shpesh ne lokale te ndryshme. Në Maj 2007, Pier Noshi merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Tani Të Kam Harruar". Në Maj 2008, Pier Noshi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ndryshe". Në Maj 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ferdinant Bjanku

Ramiz Kovaçi

Dorian Nini

Erti Hizmo

Tani (Artan Shqadha)

Gentjan Dema

Bledi Polena

Pellumb Katroshi

Lirio Nushi

Julian Lekocaj


Tags: Pier Noshi, Pjer Noshi

Krijo Një Kartolinë