A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pharao është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Më datë 29 Qershor 2019, Pharao publikon videoklipin "Champion". Teksti i këngës u shkrua nga Pharao....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ress Cyrii

Marin Jancu

Cufa

Albo K

Ralien

Ridvan Osmani

Lil Erdi

Dora

Sazan Mecani

Noli


Tags: Pharao

Krijo Një Kartolinë