A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Geci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Skenderaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Petrit Geci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Petrit Geci është djaloshi simpatik nga Kosova i cili ka pak kohë që është futur në tregun muzikor shqiptar. Piko ishte emri artistik me të cilin këngëtari u prezantuar për fansat shqipëtar mirpo fal talentit dhe punes së palodhëshme ai tani sapo ka nënshkruar një kontrat me një ndër menagjerat më të fuqishëm në shtetin Gjerman. Më datë 23 Janar 2017, Piko publikon videoklipin "Bejb". Më datë 19 Korrik 2017, Piko publikon videoklipin "Alo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Pllana

Red Bloody

Gzim Ukiqi

Vali Kuqi

Estto

Albatrit Muqiqi

Egzon Pireci

NORD (Rinor Durmishaj)

Gëzim Gashi

Lind Islami


Tags: Petrit Geci, Piko, Petrit

Krijo Një Kartolinë