A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Përparim Brati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Golaj 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Përparim Brati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Ai njihet Rapsod i Hasit kendon kenge popullore nga te gjitha trevat e Shqiperise. Në vitin 2014, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan". Më datë 18 Maj 2017, Perparim Brati publikojnë videoklipin "Paci Lumturi Gjithmone". Në vitin 2018, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut (2018)

Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan (2014)

Jem Nje Komb Kem Nje Qellim

O Sa Mire Qe Jem Shqiptare

Bashkimi Kombetar

Ora Kombit Na Ka Ardhe


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Rifat Mulaj

Xhavit Vitia

Evans Rama

Bujar Cici

Artan Kola

Devis Xherahu

Ardian Trebicka

Dritan Jashari

Alush Hamiti

Hazir Qelaj


Tags: Perparim Brati, Hamit Kastrati

Krijo Një Kartolinë