A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Perlat Sheqeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Perlat Sheqeri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Shtator 2007, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Tradhetare". Më datë 27 Korrik 2013, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Pa Ty S'jetoj", në bashkëpunim me Lili. Më datë 3 Tetor 2014, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "M'rrini Fylli". Më datë 26 Shtator 2016, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Urim Per Ditelindje". Më datë 15 Maj 2017, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Furka E Plakes". Më datë 31 Mars 2018, Per...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Artur Matia

Lekë Dedvukaj

Adem Barbullushi

Prek Mrishaj

Suad Shaptafa

Petrit Gjini

Lirim Hoxha

Gezim Zefi

Xhelal Juka

Tonin Uldedaj


Tags: Perlat Sheqeri, Perrlat Sheqeri

Krijo Një Kartolinë