A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • P
  • Paro
  • Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet

Official Video

Video Link

Paro - Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet  (Feat. Sali Malaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2018

2018-05-14T16:00:04

Featuring

Sali MaliqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...