A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • P
  • Paro
  • Kenge Per Dervish Amet Molla

Official Video

Video Link

Paro - Kenge Per Dervish Amet Molla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2017

2017-08-23T07:09:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Dervish Amet Molla" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...