A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Paro & Mariglen Hazizaj - O Bilbili Malit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/06/2016

2016-06-04T18:16:27

Më Shumë Nga

Mariglen Hazizaj


QE NGA MAJE MALI
TE PASH ME DYLBI
DALLANDYSHE VOGEL
FALMA ZEMREN TI

TI ME PASKE NDJEKUR
ME KE BER MAGJI
O BILBILI MALIT
ZEMREN E KE TI

TE KERKOVA UJE
ME SOLLE RAKI
DALLANDYSHE VOGEL
FALMA ZEMREN TI

CE NGATEROVA SHISHEN
ATY NE SHTEPI
O BILBILI MALIT
ZEMREN E KE TI

UN RAKIN SE PI
SE JAM DJALI RI
DALLANDYSHE VOGEL
FALMA ZEMREN TI

NGA DUART E MIA
MER UJE DHE PI
OBILBILI MALIT
ZEMREN E KE TI


Më Shumë...