A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • P
  • Paro
  • O Bobo C'qenka Sevdaja

Audio

Video Link

Paro - O Bobo C'qenka Sevdaja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/03/2009

2009-03-16T11:32:20

Këngë e albumit:

"Bij Cobanesh"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Bobo C'qenka Sevdaja" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...