A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Paro & Alket Begaj - Halla Me Huqe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T12:57:25

Më Shumë Nga

Alket BegajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Halla Me Huqe" kënduar nga Paro & Alket Begaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paro & Alket Begaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...