A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • P
  • Paro
  • Kënga Popullore

Live Video

Video Link

Paro - Kënga Popullore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2010

2010-07-04T17:47:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënga Popullore" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...