A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pandora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65
BIOGRAFIA: Pandora është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Në vitin 2003, Pandora publikon albumin "100 Vjet Pa Ty" Në Qershor 2005, Pandora merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Të Adhuroj". Në Dhjetor 2005, Pandora merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Pritja". Në vitin 2007, Pandora publikon albumin "Diamant" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 22 Mars 2012, Pandora publikon videoklipin "Sevdaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Kafja E Mengjesit (2016)

Valles Ja Fillojme (2015)

Diamant (2007)

100 Vjet Pa Ty (2003)


» Dërgo Një Këngë »

Kafja E Mengjesit
Mos Nenshkruj
Hak Merr Perendia
Deri Sa Të Vdes
Pika Do Me Bjere
I Padrejt
Vetmia Të Mbytë
Behu Trandafil
Nuk E Paskam Dit
Sevdaja


Artistë Të Ngjashëm:

Besarta Reshani

Viola

Alma Velaj

Suzana Qatipi

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Sevi

Entela Ilirjani

Sidorela Kelmendi

Lumnije Menxhiqi


Tags: Pandora

Pandora në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë