A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pajtim Struga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Pajtim Struga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2001, Pajtim Struga publikon albumin "Vec Per Ju K'noj". Në vitin 2002, Pajtim Struga publikon albumin "Mos Me Mundo". Në vitin 2009, Pajtim Struga publikon albumin "Goce Mendjen E Kom Nda". Më datë 19 Korrik 2013, Valbona Mema publikon videoklipin "Hajde Me Mu", në bashkëpunim me Pajtim Struga. Në Mars 2014, Pajtim Struga merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ke Ulliri Ne Kodersen". Në Mars 2014, Pajtim Struga merr pjes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Goce Mendjen E Kom Nda (2009)

Mos Me Mundo (2002)

Vec Per Ju K'noj (2001)

S'do Te Harrojme Kengen Tironse


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Mustafa Mehja

Bledi I Xhamllikut

Besim Zeqiri

Sajmir Çulaj

Petrit Berisha

Ramazan Rrapushi

Agim Saliu

Klodian Yzeiri

Nevruz Nuredini

Artan Kola


Tags: Pajtim Struga

Pajtim Struga në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë