A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
Ozan është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Özcan Deniz

Emre Aydin

Ido Tatlises

Kenan Doðulu

Christopher Uckermann

Diego Gonzales

Pablo Alboran

Jencarlos

Ott Lepland

J. Balvin


Tags: Ozan

Krijo Një Kartolinë