A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Sefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  14
Osman Sefa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mhill Krasniqi

Nebi Halili

Rrahman Pagarusha

Agim Baftjari

Ismet Demaj

Isa Veliu

Sefë Mleqani

Paulin Pervathi

Dervish Dervishi

Çun Lajçi


Tags: Osman Sefa

Krijo Një Kartolinë