A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Imeraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Osman Imeraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Qershor 2007, Osman Ymeraj merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Dua Qe Te Shoh". Në Maj 2009, Osman Ymeraj merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pa Faj Te Lash". Më datë 22 Dhjetor 2010, Osman Imeraj publikon videoklipin "Te Dua". Me këtë këngë, Osman Imeraj merr pjesë në Top Fest 7 në vitin 2010. Më datë 7 Tetor 2011, Osman Imeraj publikon videoklipin "Ani". Në vitin 2012, Osman Imeraj publikon albumin "Live 2012". Më datë 26 S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Osman Imeraj (2016)

Live 2014 (2014)

Live 2012 (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Nuse Me Dashni
Dashni E Vjeter
Fund Me Lot
Ta Dish Sa Shume Te Dua
Falje T'kerkoj
Te Dua
Ani
Qokollate
Mekat


Artistë Të Ngjashëm:

Armend Shabani

Mark Gojani

Hala Osmanollaj

Adriatik Asllani

Laurant Halimi

Vllaznim Qukovci

Shemsedin Jetaj

Burim Aliu

Ardian Nuraj

Shqiprim Sylejmani


Tags: Osman Imeraj, Osman Ymeraj, Osmani, Osman Imeri, Osi

Krijo Një Kartolinë