A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ornela Bregu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ornela Bregu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jemi njohur herët me Ornela Bregun, bukuroshen e buzëqeshur shqiptare që prej shumë vitesh na ka dhënë mundësinë ta shohim nga ekrani, qoftë duke kënduar apo duke prezantuar. Duket se njohjet e hershme janë pjesë e vetë Ornelës, e cila njeriun e jetës e ka takuar kur vraponte për t'u futur në godinën e "Liceut Artistik" në kryeqytet. Pas vajzës së lirshme para kamerave, fshihej një artiste e ndrojtur që ishte gjithmonë në përpjekje për t'i bërë g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ketlin Pjalmi

Xhejsi Jorgaqi

Lili Gjidodaj

Jonida Maliqi

Ingrit Gjoni

Eneda Tarifa

Mimoza Ahmeti

Çiljeta

Rezarta Shkurta

Babeta Shahini


Tags: Ornela Bregu

Krijo Një Kartolinë