A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orient Express

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Orient Express është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Orient Express marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Mei". Në Prill 2006, Orient Express marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ajo". Në Maj 2007, Revolt Klan & Orient Express marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Gjithcka Rinise". Në Maj 2007, Orient Ekspres marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "The Morikuku Song". Në Maj 2009, Dopiofush marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Deja Vu". Më datë 14 Gusht 2010, Dr.Itan p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Vëllezërit Zikolli

Night Rappers

Vllezrit Susuri

R.A.G

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Tempulli G

Erozioni


Tags: Orient Express, Orient Ekspres, Dopiofush, Dopjofush, Dr.Itan

Krijo Një Kartolinë