A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhan Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Orhan Ademi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 19 Nëntor 2017, Veton Ademi & Orhan Ademi publikojnë videoklipin "Vjen Vakti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ymerli Krasniqi

Nijazi Boneshta

Albert Gashi

Fidani Vogel

Tan Tirona

Xhimi

Turab Hajolli

Ernim Ibrahimi

Reni Elbasanit

Lind Prizreni


Tags: Orhan Ademi

Krijo Një Kartolinë