A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Onur Sagdani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Onur Sagdani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Onur Sagdani vijon mesimet ne medresen "ALAUDDIN" Gjilan gjithmon iu eshte parashtruar pyetja perse ne Gjilan arsyja eshte se ka konkurruar per ne turqi dhe pastaj pershkak se pergjegja i kishte ardhur von nuk kishte pasur mundsin te regjistrohet ne prizren sepse ishin mbushur venden ne medresen e prizrenit Ilahija Nena ime eshte ilahija e par e tij ne karieren e tij ne vijim do te interpretoj edhe shum ilahi te tjera.Banon ne lagjen "Kurila". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hadis Haxhillari

Furkan Junuzi

Menduh Allajbeg

Bajrush Berisha

Refleks

Brendo

Arlind Krasniqi

A62

Rim-Mortal

No I.D.


Tags: Onur Sagdani

Krijo Një Kartolinë