A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: One Way është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Maj 2016, One Way publikon videoklipin "Hello". Më datë 17 Gusht 2016, One Way publikon videoklipin "Party". Më datë 21 Tetor 2016, One Way publikon videoklipin "Asni Tjeter"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lavda

Last Daddy

Ralien

Albo 06

MMG Babloki

Lil Erdi

Dashoni

P-Life

Don M1no

Doni


Tags: One Way

Krijo Një Kartolinë