A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Omar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Mars 2019, Omar publikon videoklipin "Te Shkon Mekati". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sokol Koci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donald Gega

Skenda

Kujta

Durim Domnaku

Veton Sopoti

Xhemajl Orllati

Musa Hasani

Andi Ymeri

Bexhet Limani

Naim Smakolli (Nimi)


Tags: Omar

Krijo Një Kartolinë