A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olti Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Olti Marku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. Olti Marku ka studiuar per kanto edhe pse fillimet e tij me muziken datojne qe ne femijeri. Ajo zhvillon aktivitetin e tij artistik me se shumti ne muziken klasike, por pa iu shkeputur dhe asaj moderne. Në vitin 2005, Olti Marku merr pjesë në Ethet E Së Premtes 3. Në Nëntor 2008, Olti Marku merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Rob I Saj". Më datë 26 Gusht 2009, Olti Marku publikon videoklipin "I Vetem S'do Te Jem". Me këtë këngë, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Pepa

MIRUD (Durim Morina)

Niku

Viagra

Chika

Orhan Zeneli

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Olti Marku, Oltian Marku

Krijo Një Kartolinë