A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olti Hajdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Olti Hajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Rruget E Selanikut". Më datë 6 Maj 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Dua Te Te Shikoj". Më datë 8 Qershor 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Shqiperi O Pike Loti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Gentian Muska


Tags: Olti Hajdini

Krijo Një Kartolinë