A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olta Turku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Olta Turku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Olta Turku publikon videoklipin "Serenata E Gjyshit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rina Shyti

Egzona Kryeziu

Dhurata Haliti

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Donika Zhushi

Arta Grajqevci

Albina Jakupi

Xhenis Dhima

Elvira Morina


Tags: Olta Turku

Krijo Një Kartolinë