A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olta Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  57
BIOGRAFIA: Olta Miftari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Olta dhe motra Olsa Miftari jetojne ne Ferizaj dhe vijojnë klasën e 5-të. Muzikën e kishin pasion që kur ishin të vogla. Kanë marrë pjesë në shumë festivale e koncerte duke rrëmbyer çmime të ndryshme. Më datë 12 Nëntor 2016, Olta Miftari & Olsa Miftari publikojnë videoklipin "Sa Larg Je O Babi". Më datë 15 Qershor 2017, Olta Miftari & Olsa Miftari publikon videoklipin "Cila Jam Cila Je". Për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Me këtë këngë, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Olta Miftari

Olta Miftari në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë