A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsa Spata Ballguri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Olsa Spata Ballguri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2004, Olsa Spata Ballguri merr pjesë në Ethet E Së Premtes 2. Në Dhjetor 2004, Olsa Spata merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Pritje". Në vitin 2014, Olsa Spata Ballguri ishte finaliste në The Voice Of Albania 4. Më datë 28 Prill 2015, Olsa publikon videoklipin "Fly With Me"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Enkeleda Dervishi

Marigona Vitia

Arjanita Shala

Lily N

Irida Pojani

Taunita

Eliza Markiq

Jona

Jola


Tags: Olsa, Olsa Spata, Olsa Spata Ballguri, Olsa Ballguri

Krijo Një Kartolinë