A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olimpia Smajlaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olimpia Smajlaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Këngëtarja e “Xing me Ermalin” u shpall Miss Bjeshka rreth dy vite më parë. Përveçse bukuroshe Smajlaj është po ashtu është një zë bukur i skenës shqiptare. Në vitin 2011, Olimpia Smajlaj merr pjesë në The Voice of Albania 1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Ish-Anëtare e grupit

Indigos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Semi Jaupaj

Albina Kelmendi (The Voice)

Mishela Rapo

Irsa Qosja

Linda Sadiku

Selma Bekteshi

Xhesika Polo

Nertila Selmanaj

Enxhi Nasufi

Desara Smakaj


Tags: Olimpia Smajlaj, Olimpia, Xing Me Ermalin

Krijo Një Kartolinë