A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Oligert Sula

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Oligert Sula është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Maj 2019, Oligert Sula & Sindi Yzeiri publikojnë videoklipin "Dollia E Suloves"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Muharem Ramaj

Bardhi Zdrava

Vathi Fejza

Astrit Belba

Skender Kalenja

Tiku I Permetit

Pellumb Plaka

Hasan Marra


Tags: Oligert Sula

Krijo Një Kartolinë