A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Olidena është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Olidena eshte nje vajze e talentuar. Ajo me origjine nga babai eshte nga Kurbneshi i Mirdites por e rritur mes Tiranes dhe Italise. Ne moshe fare te vogel ajo trasferohet ne Itali per te jetuar me familjen e saj. Ne Itali ka mbaruar me rezultate shum te mira shkollen e mesme, gjithmone pa lene pas dore pasionin e saj per kengen. Por deshira e saj ishte gjithmone te kthehej ne Shqiperi dhe Oldidena kthehet dhe mbaron shkollen e larte per Teknik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edea Demaliaj

Linda Sadiku

Anxhela Noti

Enxhi Nasufi

Adalena Seferi

Laura Toska

Elia

Saelma

Orjola Xhemollari

Dorina Garuci


Tags: Olidena, Olidena Lleshaj

Olidena në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë