A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Okfire Magjik

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Okfire Magjik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Maj 2017, Okfire Magjik publikon videoklipin "Zemra Mue"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kiva

To1

MVJK

Meto

Vedat Beatz

Edison Bujari

RGS

VAN (MTM)

Aceboieh

Elon


Tags: Okfire Magjik

Krijo Një Kartolinë