A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Obie Kellz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Obie Kellz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B dhe reggae. Më datë 12 Korrik 2018, Obie Kellz publikon videoklipin "Hec Te Lali Jot". Videoklipi u prodhua nga MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hamza Malik


Tags: Obie Kellz

Krijo Një Kartolinë