A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  707
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: O.T.R. është një grup artistësh dhe label shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. On Top Of The Rest(O.T.R) që në gjuhën shqipe do të thotë "Mbi të gjithë", jane nje grup i cili u formua ne vitin 2000 nga Noizy, nje kick-boxer STREET FIGHTER Kampion ne ANGLI. Noizy u be reper me ndihmen e reperit D.u.d.a nga Kosova. OTR eshte nje grup i madh me mbi 300 Anetar Disa Nga Keto Jane: Noizy Mali G Varrosi Bohem1 Blazer Shadow Naic Big H Dulla A.K JR Lil Koli R.I.P KRIM1(Krimineli) Renegade Gb-Mc DeCee Mafioz Merks ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Anëtarë në Labelin O.T.R.:

Noizy

Varrosi

Çiljeta

Lil Koli

Matolale

Oriola Marashi

Big Kik

G.B.M.C.

Dj A-Boom

Mali G

Krimineli

ELAI

AK

Dj Crax

Sekondari

Bohemi

Decee

Merks

Blazer

Noliman

Nico OTR

Big H

Naomi Lareine

Shadow

Grof

Artz

Mars

DurimKid

Messy OTR

Naic

Enca


Tags: O.T.R., Otr, O.T.R, Noizy

O.T.R. në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë