A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Tepelene 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: O.D është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Artenis Qirjazi i njohur si O.D eshte nje reper shume i ri Shqiptar. Ai eshte pjese e grupit Young Boyz i krijuar nga ai dhe Enemy. O.D eshte nje nga reperat me te rinj ne kulturen e Hip Hopit dhe presim shume projekte prej tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mary X

Vilson Shpendi (Blaze)

Bad Marley

Montano

Flory

Lekssi

Ergi Zejnuni (Ergi)

Klevi ABG's

Naldi

Enemy


Tags: O.D, Artenis Qirjazi

Krijo Një Kartolinë