A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Muqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  67
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nora Muqaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri saj i vërtetë është Leonora Muqaj dhe është një këngëtare & aktore nga Prishtina. Nora Muqaj është kushërira e gazetares Anita Haradinaj dhe vajza e aktorit të madh Beslim Muqaj. Jeton në Zvicër dhe ka të nxjerrë në treg disa videoklipe. Per disa muaj, ishte nje lidhje me reperin Gold AG. Më datë 2 Prill 2010, Nora Muqaj publikon videoklipin "Hesht". Më datë 26 Qershor 2012, Nora Muqaj publikon videoklipin "Shko", të xhiruar nga produk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Nazmije Selimi

Edita Sopjani

Shota Baraliu

Sara Kalaveshi

Monika Salihu

Bubulina Krasniqi

Njomza Kallaba

Mirsa Kerceli

Gentiana Podrimaj


Tags: Nora Muqaj, Nora Mucaj, Leonora Muqaj

Krijo Një Kartolinë