A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Niil-B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  143
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Niil-B është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Pllumb Morina nihet si Niil-b, kengetari i njohur eshte pjestar ne grupin hip-hop "Double-G". Ai ne fillim ishte antar i The Canibalz, por kaloi ne familjen e madhe Double G bashke me shokun e ti OverLord. Më datë 3 Korrik 2013, Diagnose publikojnë videoklipin "Original", në bashkëpunim me Niil-B & Overlord. Më datë 13 Shtator 2013, D.U.D.A. publikojnë videoklipin "Gangland City", në bashkëpunim me Niil-B, Ibi, Zeeroman & Overlord. Teksti u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Jo
Pa Fjal
Nana
Dikur
Pse
Nashta
Silence
Qysh Je
Heret A Vone
Kejt Boten

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Alidema

Tensioni G

Blasta

Real Mc

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Bonsaton

Cyclone

Tiki

Gent Fatali

Lil' Liri


Tags: Niil-B, Nil-B, Niil B

Niil-B në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë