A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nevu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Më datë 7 Qershor 2019, Nevu publikon videoklipin "Badman"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Venom

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Latuà

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Snero

Sazan Mecani


Tags: Nevu

Krijo Një Kartolinë