A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Neki Emra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Neki Emra është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Neki Emra lindi në një familje me traditë muzikore ku babain e kishte kompozitor të njohur te viteve '80, pra kompozitorin Fikrim Emra. Me tingujt e pianos rritej cdo ditë dhe talenti i tij u vërejt qysh në moshen fëmijenore, pra qysh në moshën 4 vjeqare filloj ti binte pianos. Ka përfunduar shkollen e ulët të muzikës për piano.. Ishte një ndër talentët e vecantë të shkollës së muzikës në Prizren. Qysh në fëmijeri këndoj në RTP në vitet '80 me kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

403

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Andin Randobrava

Hekuran Krasniqi

Korab Shaqiri

Metiz

Driton Ajeti

Shpat Deda

Vedat Ademi

Erjon Beci

Berkan

Erjon Korini


Tags: Neki Emra

Krijo Një Kartolinë