A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ndue Shytani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Ndue Shytani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 11 Maj 2014, Ndue Shytani publikon videoklipin "Dukagjini Esht Nji Vend". Më datë 9 Janar 2015, Ndue Shytani publikon videoklipin "Kenge Per Nik Marashin". Më datë 27 Gusht 2016, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Vorfes Trime". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 3 Shkurt 2017, Fran Kodra, Ndue Shytani & Meteus Jaku publikojnë videoklipin "Tre T'lumnuemte". Më datë 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kenge Per Nik Marashin
Dukagjini Esht Nji Vend
Lavdi Paçin Djemte Trieshjane (Kushtuar Gjon Ujkes)
Vorfes Trime
Ka Me Mbete Gjithmone Kujtimi (Kushtuar Marjan Markut)


Artistë Të Ngjashëm:

Ismet Demaj

Paulin Pervathi

Daut Zenku

Nebi Halili

Rrahman Pagarusha

Lekë Duhoni

Dervish Dervishi

Agim Baftjari

Januz Mushkolaj

Isa Veliu


Tags: Ndue Shytani

Krijo Një Kartolinë