A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naxhije Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
BIOGRAFIA: Naxhije Bytyqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Naxhije Bytyqi publikon albumin "Fjalet E Zemres Prej Kengtarit" Në vitin 2013, Naxhije Bytyqi publikon albumin "100 Vjet Na Paten Nda" Më datë 6 Dhjetor 2015, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Osman Cakes". Më datë 6 Dhjetor 2015, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Syl Rames". Në vitin 2016, Naxhije Bytyqi publikon albumin "Ibish Broja"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ibish Broja (2016)

Fjalet E Zemres Prej Kengtarit (2013)

100 Vjet Na Paten Nda (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Osman Cakes
Syl Rames


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Morina

Alma Velaj

Entela Ilirjani

Sidorela Kelmendi

Ema Bytyqi

Liliana Kanina

Sevi

Burbuqe Rada

Suzana Qatipi

Lumnije Menxhiqi


Tags: Naxhije Bytyqi, Naxhije Bytyçi, Nagjije, Naxhije Bytyci

Krijo Një Kartolinë