A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naomi Lareine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Naomi Lareine është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Më datë 3 Shkurt 2018, Naomi Lareine publikon videoklipin "Henny (Intro)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela

Jona

Diola


Tags: Naomi Lareine

Krijo Një Kartolinë