A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Smakolli (Nimi)

Nuk ka akoma asnjë votë

Naim Smakolli (Nimi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Isenaj

Omar

Lindi Baksi

Floriani

Durim Domnaku

Vesel Kryeziu

Arben Kernaja

Mel Duraku

Cali Arifi

Skenda


Tags: Naim Smakolli, Nimi

Krijo Një Kartolinë